Õpilaste projektipäeva ettekanded 01. veebruar VKool

19. jaanuaril koostasid Võhma Kooli kõikide klasside õpilased ettekanded tervist puudutavatel teemadel. Kui noorematel õpilastel oli teemaks peamiselt nutiseadmed ja -sõltuvus, siis vanemad tegid ettekande suitsetamise ja veipimise kahjulikkusest. Ettekannete esitlus toimus 30. jaanuaril.

Nutisõltuvuse puhul tõid õpilased välja mõju tervisele ning samuti rääkisid nad sellest, mida nad nutiseadmete kasutamise asemel teevad või teeksid (Nutivaba päev). Veipimise puhul tõstatati küsimus, et kas antud tegevus on ohutum kui suitsetamine. Selgus, et tegelikult ei ole nendel kahel tegevusel praktiliselt vahet - mõlemad tooted sisaldavad palju kahjulikke ühendeid ning pikemas perspektiivis võivad viia mitmesuguste haiguste tekkeni. Mõned olulisemad kahjulikud ained said õpilaste poolt esitluse käigus ka välja toodud.

Projektipäeva album on saadaval siin https://www.facebook.com/media/set/?set=a.888741176594777&type=3