Raamatukogupäevad 2021 21. oktoober VKool

20. okt algasid Raamatukogupäevad 2021. Kuna tegemist on ühtlasi ka ettelugemispäevaga, siis kutsus Võhma Linnaraamatukogu Võhma Kooli külla kirjaniku Tarmo Tuule. Ettelugemispäeva teemaks on "Ega mets tühi ole", kirjaniku äsjailmunud raamat "Mets on kodu" oli väga sobiv just sel päeval õpilastele tutvustamuseks. Lisaks kirjanikutööle tegeleb Tarmo Tuule ka ristssõnade koostajana ja väljaandjana ning luuletab ning on hobimesinik.

Tänud külalisele ja vastuvõtjatele!

Viivika Lepp

Suure-Jaani raamatukogu direktor

Tänud külalisele ja vastuvõtjatele!

Viivika Lepp

Suure-Jaani raamatukogu direktor