Oktoobri esimese poole sündmustest 16. oktoober VKool

Oktoobri esimesel poolel toimus Võhma Koolis mitmeid sündmusi:

4. oktoobril toimus Sakala viktoriini I etapp, mille võitis 9. klass;

5. oktoobril oli õpetajate päev. Selle päeva puhul on meil traditsioon, et tunde viivad läbi 9. klassi õpilased. Õpetajatele oli selleks päevaks antud mitmed ülesanded: riietuda nagu vastassugupool, lahendada soostereotüüpide test ning esitada enda poolt välja valitud tants/kava. Päeva lõpus rääkis 9. klass oma kogemustest õpetajana.

6. oktoobril oli Võhma Koolis teemapäev, mille raames tutvustati breiktantsu, vaadati filmi ja kuulati medõe loengut. Kohal oli ka Päästeamet, kes korraldas õpilastele loengu. Samal päeval oli ka Põhja-Sakala valla sünnipäevale pühendatud joonistuste näitus. Päästeametis töötav Võhma Kooli vilistlane kirjutas ka väikese kokkuvõtte antud päevast:

“Tore päev Võhma koolis, kus kunagi sain ise teadmisi omandada, nüüd siis juba omas valdkonnas neid jagada. Kuigi uues koolimajas on uus põlvkond õpilasi on koolilapsed ikka vahvad ja energilised, kes panevad endalgi kooliajast mõnusad mälupildid jooksma.

Soovitan ka teistel vilistlastel, kellel mõni vahva ja huvitav elukutse valitud, ametit tutvustama tulla. Nii mõnigi õpilane võib tänu sellele oma "õige elukutse" ära tunda. Kui seda ei juhtugi, siis silmaringi arendab igal juhul.”

Võhma Kooli vilistlane Egon Ibrus

10. oktoobril toimus 8.-9. klassile kliimaprogramm "Millest jutustavad aastarõngad?". Loengu käigus anti õpilastele lahendada mitmesuguseid teemaga seotud ülesandeid. Sel päeval käis Võhma Kooli õpilasesindus ka Kirivere koolis.

Kohtumisel arutleti:

Millised ülesanded on õpilasesindusel?

Milliseid üritusi ÕE korraldab?

Millised on presidendi ülesanded?

Kuidas õpilasesindus raha võiks teenida?

Kuidas võiksid Põhja-Sakala valla koolide õpilasesindused koostööd teha?

Oktoobri esimesel poolel toimus Võhma Koolis mitmeid sündmusi:

4. oktoobril toimus Sakala viktoriini I etapp, mille võitis 9. klass;

Võhma Kooli vilistlane Egon Ibrus

Kohtumisel arutleti:

Millised ülesanded on õpilasesindusel?

Milliseid üritusi ÕE korraldab?

Millised on presidendi ülesanded?

Kuidas õpilasesindus raha võiks teenida?

Kuidas võiksid Põhja-Sakala valla koolide õpilasesindused koostööd teha?