Märtsi viimase nädala ja aprilli esimese nädala sündmustest 05. aprill VKool

Märtsi viimasel nädalal ja aprilli esimesel nädal on Võhma Koolis toimunud mitmesuguseid üritusi.

Alustame esmalt rõõmusõnumist. Võhma Kooli rütmikatundide juhendaja Aire Ojalill pälvis Põhja-Sakala valla Kultuuri aastapreemia! Palju õnne!

28. märtsil külastasid Võhma Kooli lasteaed Mänguveski lapsed, kellele esines oma näidendiga Võhma Kooli draamaringi näitetrupp. Näidendi juhendajaks oli Ly Udikas.

Samal kuupäeval toimus ka malesimultaan, kus meie õpilased said oma oskused proovile panna malemängus. Malesimultaani juhendajaks oli Jüri Hansen.

30. märtsil oli külas veebipolitseinik Elerin Tetsmann. Loengust võtsid osa 5.-8. klass.

3.-6. aprill on Võhma Koolis stiilinädal, mille raames on iga päev omaette teemapäev:

esmaspäev - kokkusobimatu riietuse nõue ja koolikoti keeld;

teisipäev - pidžaamapäev;