"Lugemistund" 08. september VKool

8. september on kuulutatud UNESCO rahvusvaheliseks kirjaoskuse päevaks. Selle tähistamiseks algatati Soomes 2019. aastal lugemist propageeriv aktsioon „Read Hour“/ "Lugemistund"

Üle-eestilise algatuse „Lugemistund“ eesmärk on:

• kutsuda inimesi üles lugemiseks aega võtma;
  • juhtida tähelepanu lugemise võlule
  • aidata kaasa lugemise populariseerimisele laste ja noorte hulgas.
Võhma Kooli 5. klassi õpilased käisid Võhma Linnaraamatukogus ja lugesid seal Jaan Krossi  raamatut "Mardileib". 6. klassi õpilased lugesid Võhma Kooli raamatukogus Ole Lund Kirkegaardi raamatut "Kummi Tarzan ja teised"

Üle-eestilise algatuse „Lugemistund“ eesmärk on:

• kutsuda inimesi üles lugemiseks aega võtma;
  • juhtida tähelepanu lugemise võlule
  • aidata kaasa lugemise populariseerimisele laste ja noorte hulgas.