Klassikaraadio muusikapäeva viktoriin 09. oktoober VKool

Võhma Kooli 4.-7. klassi õpilased osalesid 2. oktoobril Klassikaraadio muusikapäeva viktoriinil.

Viktoriini lahendasid igas vanuses muusikasõbrad üle Eesti ning paljudes koolides lausa terve klassiga. Kollektiivselt otsiti vastuseid küsimustele Elva gümnaasiumis, Hiiumaa gümnaasiumis, Jõgevamaa gümnaasiumis, Kajamaa koolis, Kiili kunstide koolis, Kohtla-Järve Ahtme põhikoolis, Kõmsi lasteaed-algkoolis, Kärdla muusikakoolis, Laulasmaa koolis, Lihula muusika- ja kunstikoolis, M. Lüdigi nim Vändra muusika- ja kunstikoolis, Mooste mõisakoolis, Otepää gümnaasiumis, Põltsamaa muusikakoolis, Pärnjõe koolis, Pärnu Mai koolis, Rakvere põhikoolis, Rakvere riigigümnaasiumis, Südalinna koolis, Tallinna kesklinna vene gümnaasiumis, Tartu erakoolis, Tartu kesklinnakoolis, Tootsi lasteaed-põhikoolis, Türi muusikakoolis, Türi ühisgümnaasiumis, Vanalinna hariduskolleegiumis ja Võhma koolis.

455 õigesti vastanu vahel loositakse välja auhinnad, mille on välja pannud ajakiri Muusika, Accordionfest Estonia, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Eesti Interpreetide Liit, Eesti Kontsert, Eesti Rahvusmeeskoor, ERSO, Estonian Record Production, Jazzkaar, Müürileht, Rahvusooper Estonia, Sirp, Tallinna Kammerorkester, Teater.Muusika.Kino, Teater Vanemuine, Täheke, Viimsi Artium ning Eesti Rahvusringhääling, Klassikaraadio ja Raadio 4.

klassikaraadio.err.ee

Kaks võitu tuli ka Võhma Kooli õpilastele:

Gerda Sarv

Valmar Aasaküla

Palju õnne!

klassikaraadio.err.ee

Kaks võitu tuli ka Võhma Kooli õpilastele:

Gerda Sarv

Valmar Aasaküla