6. klassi õppekäik Tallinnas 07. juuni VKool

6. juunil käis 6. kl. õppekäigul Tallinnas.

Rongiga pealinna jõudes vaatasime üle mõned vanalinna vaatamisväärsused: tegime Toompeal tiiru ümber Aleksander Nevski kiriku, nägime juba eelmisest aastast tuttavat Riigikogu hoonet, edasi tulime Vabaduse väljakule, sealt otse Raekoja platsile, kus heitsime pilgu Vana Toomasele ja siis mööda Viru tänavat tuntud kiirsöögikohtadesse keha kinnitama.

Kadriorgu sõitsime trammiga. Mitme õpilase jaoks oli see elu esimene sõit trammiga. Kadriorus nägime Luigetiiki ja päikesekella, Kadrioru lossi, imetlesime lossi lilleaeda ning viskasime pilgu peale ka presidendilossile.

KUMU muuseumitunnis „Meemimatk“ käigus tutvusime Eesti kunstiga. Näha sai sada aastat vanu teoseid kui ka kaasaegsete kunstnike loomingut. Tunnijuhi Robini abiga tutvusime kunstiteostega, mida võiks käsitleda meemidena.

Kõik õpilased said tunni lõpus valmistada atsetoonitrükis omale postkaardi formaadis meemi.

Õpilaste meelest oli väljasõit Tallinnasse nii hariv kui ka niisama tore.

Silva Murik

6. klassi klassijuhataja

Album: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.981113594024201&type=3

6. juunil käis 6. kl. õppekäigul Tallinnas.

Õpilaste meelest oli väljasõit Tallinnasse nii hariv kui ka niisama tore.

Silva Murik

6. klassi klassijuhataja